ММС

Објавено на: 11/22/20 8:30 PM

По свеќите што мирисаат на вагина, холувудската актерка лансираше нов производ што веднаш се распродаде

Додека многу актери и музичари ширум светот се без работа, холивудската актерка Гвинет Палтроу најде начин да го збогати својот домашен буџет. Нејзиниот бренд Goop ја интригира јавноста со своите необични производи. После свеќи со мирис на вагината и оргазам, познатата актерка лансираше уште еден бизарен производ наменет за жени.

Во пресрет на Божиќните и новогодишните празници, актерката Гвинет Палтроу претстави уште еден необичен производ што крева веѓи, а тоа е комплет со кој мажите имаат можност да оформат модел на пенисот. Но, производот е првенствено наменет за жени.

Откако вашиот маж ќе ја повтори својата машкост, силиконските гениталии стануваат вибратор, а таа забава ќе ве чини 34,99 фунти, што е околу 340 фунти. Соодветно именуван како „Клон-А-Вили“ доаѓа во пакет со држач за батерии на кој доаѓа силиконски модел на пенис.

Крајниот производ е направен со употреба на силиконски раствор кој се истура во калап, а производот е достапен во неколку нијанси, така што мажите имаат можност да ги реплицираат половите органи што е можно поверно.

Верувале или не, овој производ се распродаде многу брзо откако се појави во продажба, а најчесто го купуваат жени кои сакаат нивниот вибратор да изгледа како гениталиите на нивните посилни половини.

Овој комплет им овозможува на парoвите да ги реплицираат идентичните машки гениталии што жените можат да ги користат додека нивната посилна половина е на пат, коментира едно лице во прегледите на производите.

Преземено од: https://www.tportal.hr/


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1