ММС

Објавено на: 11/21/20 6:27 PM

Oбљуба на малолетно девојче во Куманово

Триесет и петгодишна жителка на Куманово вчера во СВР Куманово пријавила дека врз нејзината малолетна ќерка била извршена обљуба од Б.Н. од Куманово, со кого од претходно се познавала.

Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1