ММС

(ФОТО) Креативни подароци за љубителите на книги

Нема ништо подобро од добра книга и пренесување во друг свет – особено за оние кои сакаат да ја избегнат зимската сезона. И додека романот е добредојден подарок за секој книгољубител, има и многу други прекрасни производи поврзани со читање. И покрај тоа што некои можеби претпочитаат е-книги, дарувањето подароци е посебно кога разменувате нешто внимателно и физичко, рака на рака. Да не спомнувам, тешко е да се победи мирисот на стара книга (најдовме свеќа за тоа), или едноставно опипливоста на вртењето страница.

Нашиот водич за подароци за љубителите на книги е полн со интересни идеи.

Преземено од: https://mymodernmet.com/

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за преземање.