ММС

(Видео) Наполни 60 години а сите и велат како девојче си – Лепа Брена слави јубилеј

 

Лепа Брена денес полни 60 години и од секаде пристигнуваат честитки. Таа славењето го почна од Гранд, каде нејзиниот пријател Саша Поповиќ и го честиташе со хармоника и песна.

На Инстаграм, пак, таа направи колаж од честитки, мегу кои се и жебите на двете снаи, кои не ги штедат зборовите.

„Изгледаш како девојка, годините за тебе се само бројка, и пишуваат сите.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за преземање.