ММС

Гучи продава искинати хулахопки, а од цената ќе се изненадите

Италијанската модна куќа „Гучи“ го претставни новиот модел на хулахопки кој е направен да изгледа дека се ускинати, што предизвика лавина критики.

Корисниците на интернет биле бесни поради оваа бизерна мода, посебно поради фактот што хулахопките чинат верувале или не, 140 евра.

Тие наведуваат дека познатат модна куќа претерала со цената за чорапите кои изгледаат износено.

Инаку Гучи неодамна големото внимание го привлече со тексас панталоните со дамки од трева и фустани за мажи за кои многумина изјавиле дека не би ги носеле.

Преземено од: https://stil.kurir.rs/


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за преземање.