ММС

Објавено на: 10/19/20 1:52 PM

Пронајдено женско безживотно тело во бунар во Лесковац

Утрово околу 7 часот и 30 минути во село Шаиновац кај Лесковац, во бунар пронајдено е безживотно тело на жена. Станува збор за 78 годишна жена со иницијали Џ.С.

Истрагата е во тек, а по истрагата ќе биде познато како дошло до трагедијата.

Според првите неофицијални информации, нема знаци дека станува збор за насилна смрт.

Преземено од: https://www.blic.rs/


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1