ММС

Уапсен познат српски пејач поради кокаин

Вечерва в о Белград беше уапсен Гаги Ѓогани, некогашен пејач на групата „Фанки Џи“, поради дрога. Поред српските медиуми, кај него биле пронајдени две кисички кокаин.

-Јас сум во шок. Се слушнавме пред два дена. Разговаравме нормално, не е возможно дека се вратил на пороците, рекол неговиот брат Ѓоле.

Гаги е поранешен сопруг на пејачката Анабела Атијас, со која ги имаат ќерките Нина и Луна, која од неодамна почна да гради успешна кариера.

Фото: srbijadanas.com