ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 06/28/18 10:33 AM

Дневен билтен на Општина Штип – 28.06.2018

Средба во урбана заедница Македонка
Попладнево со почеток во 18:30 часот градоначалникот на Општина Штип, Благој Бочварски, ќе оствари средба со граѓани во рамки на урбаната заедница Македонка.
Урбаните заедници се повторно во функција


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1