ММС

Објавено на: 09/1/20 3:36 PM

Ја раскина свршувачката, по трет пат- Актерката Сиена Милер не е веќе со девет години помладиот дечко

 

Актерката Сиена Милер ја раскина свршувачката со момчето Лукас Звирнер, кој е девет години помлад од неа, по само девет месеци откако ја запроси.

Според извори блиски до парот за странските медиуми, актерката е таа што ставила крај на нивната врска. Лукас ја запроси Сиена по една година, а засега не е познато која е вистинската причина за раскинувањето.

Сиена досега ја раскинуваше свршувачката трипати. Тоа се случи за прв пат со актерот Џад Лоу, со кого беше свршена неколку години и со која неколкупати се караше и се помируваше, сето тоа поради неговите бројни измами што му ги прости.

Вториот пат таа ја раскина свршувачката со Том Стурид.

Извор: blic.rs

Фото: dailymail.co.uk/ wallpaperup.com


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.