ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 08/16/20 5:30 PM

Кој автомобил на Tesla е најбрз?(видео)

Tesla во моментов во својата понуда има четири автомобили – Model S, Model 3, Model X и Model Y, а интересно е да се види кој од сите нив е најбрз.

Model SModel 3Model X и Model Y – на Tesla во интересна битка како се тркаат меѓусебно, во обид да покажат кој од нив е најбрз. Одговорот ќе можете да го видите во видеото кое е во прилог.

автоплус.мк


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1