ММС

Објавено на: 08/16/20 12:02 AM

Сите мои маки водата ги пере- Најсекси пензионерката на свет се опушти

Алесандра Амброзио, која ја има титулата најсекси пензионер на светот, бидејќи се повлече од манекенството пред неколку години, сè уште жари и пали.

Бразилската убавица објави две провокативни фотографии на Инстаграм кои ги фрлија мажите и жените во транс. Александра позирала  топлес, па ги покрила голите гради рацете.

„Сите мои маки водата ги пере“, напиша поранешниот модел.

https://www.instagram.com/p/CDzVXgUleNi/?utm_source=ig_embed

Фото: hotosdestars.com


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.