ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 06/25/18 8:03 AM

Нормализиран сообраќајот на патот Струмица – Ново Село

Сообраќајот на магистралниот пат Струмица – Ново Село е нормализиран, информираат од Автомото сојузот на Македонија.

Прекинот на сообраќајот беше поради сообраќајна незгода.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1