ММС

(Видео) No comment -Карлеуша ги распосла силиконите во Турција

Како по обичај српската поп-фолк пејачка со нова тура фотосесија од одморот во Турција. Секој збор е вишок. Без коментар…

 

View this post on Instagram

Today like this 🍸

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 

View this post on Instagram

Today like this 🍸

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 

View this post on Instagram

☀️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on