„Лепотици, не секој газ е за танга“ - Панчо од ДНК ги искритикува девојките на плажа
ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 08/2/20 12:46 PM

„Лепотици, не секој газ е за танга“ – Панчо од ДНК ги искритикува девојките на плажа

 

Владимир Блажев, попознат како диџеј Шорти ги искритикува девојките низ охридските плажи. Тој заминал викендов на нaстап vo Ohrid, но кога ги видел девојките како изгледаат, како што вели, му се стемнило, па јавно на својот Фејсбук ги искритикувал.

-Чисто да ги посетам „лепотициве“ дека не секој газ е наменет за танга по плажа. Имате огледало. Имајте милост. Сакаме да спиеме без кошмари, напиша тој.

 

https://www.facebook.com/pancho.shortydnk/posts/10157525100602544


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7