ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 06/21/18 12:02 PM

Претепано 17-годишно дете во скопско Сингелиќ

Во Полициската станица Гази Баба, И.М. (50) од Скопје пријавил дека во 19.30 часот на ул „22“ во с.Сингелиќ Скопје неговиот 17-годишен син бил физички нападнат од страна на лицата И.М., М.М., И.М. и уште неколку непознати лица.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1