ММС

Минирање на патниот правец Радовиш – Штип кај Пилав Тепе

Компанијата СТРАБАГ АГ денеска во период од 11:00 до 15:00 часот ќе врши минирање на патниот правец Радовиш – Штип.

Како што информира АМСМ, минирањето ќе биде во близина на место викано Пилав Тепе


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за преземање.