ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 06/18/18 1:58 PM

ВИДЕО: МВР објави видео од синоќешните протестите

Министерството за внатрешни рабопти на официјалната страна сподели видео од синоќешните протести пред Собрание.

Погледнете каква била атмосферата:


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1