ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 06/18/18 11:12 AM

ФОТО: Карлеуша се разголе за сопругот и за Србија

Позната пејачка Јелена Карлеуша и сопруга на српскиот репрезентативец Душко Тошиќ ги „запали” социјалните мрежи. Гола, обоена во боите на Србија, со знамето на нејзината земја направи фотосесија и го означи стартот на Србија на Светското првенство во Русија 2018.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1