„Гори“ Инстаграмот на Сораја! (ФОТО)
ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 07/8/20 10:04 AM

„Гори“ Инстаграмот на Сораја! (ФОТО)

Топлото време и високите температури, се полн погодок за девојките кои со задоволство го покажуваат своето голо тело. На листата може да се најдат голем број девојки од Балакнот кај кои минималистичките костими за капење се се што може да имаат овој период.

https://www.instagram.com/p/CCWTWw5l2o2/

Не дека во зимскиот период е нешто поразлично, а тоа може да го потврдат социјалните мрежи, посебно Инстаграм каде таму пак температурата е навистина „Жешка“.

https://www.instagram.com/p/CCWR28QlwyS/

Една од нив е српската старлета Станија која не пропушта момент да го покаже нејзиното голо тело, па еве за денеска части доза голотија.

https://www.instagram.com/p/CCWPbO8FEy7/

Сораја позира во розеви бикини кои повеќе откриваат отколку што кријат, па не е ни чудно  што има голем број на коментари и лајкови на фотографиите.

Старлетата позира во провокативни пози, а нејзинте атрибути се во преден план.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7