ММС

Објавено на: 07/2/20 10:31 AM

Амстердамските и австриските пријателки на ноќта почнуваат со работа, но без бакнување, воздишки…

Сексуалните работници во Холандија повторно примаат муштерии, отако земјата ги олабави мерките против ширење на коронавирусот. Сепак, некои мерки се задржани – нема бакнување и длабоки воздишки во лице, пренесува „Ројтерс“.

Еротските танчарки и протитутките го изгубија својот главен извор на приходи откако пред 3,5 месеци беа воведени мерките против вирусот, а сега беа апријатно изненадени кога холандската влада одлучи да почнат со работа од 1 јули, а не од 1 септември, како што првично беше најавено.

Слични мерки и отворање на објектите има и во Австрија, а и таму се забранети бакнежи, а и групен секс, а требало да се носат и маски.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.