ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 06/12/18 1:23 PM

Дневен билтен на Општина Штип – 07.06.2018

Завршна приредба на основни училишта „Го славиме успехот“
Денеска во Дом на млади со почеток во 18:30 часот ќе се одржи настан по повод крајот на учебната 2017/2018 година. На овој пригоден настан ќе настапат ученици од сите основни училишта од Штип


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1