ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 06/5/20 4:10 PM

(Галерија) Охрид преплавен со смет у шут, викендашите си ги исчистија становите

 

Охрид е преплавен со смет и шут. Продолжениот викенд луѓето, кои имаат станови и викендички во туриситчките места го искористија за средување на своите објекти. Ова е сликата на охридските улици, кои се преплавени од габаритен отпад и вреќи шут.

Погледнете ја галеријата, која ни ја испратија жители на Охрид.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7