ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 06/7/18 9:48 AM

Млад скопјанец починал откако му се слошило додека играл фудбал

Дваесет и четиригодишен скопјанец вчера починал, откако му се слошило додека играл фудбал на игралиште.

МВР денеска соопшти дека настанот се случил во попладневните часови, а смртта ја констатирал лекар од Итната медицинска помош.

Со согласност на Јавен обвинител телото на починатиот било предадено на семејството за погреб.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1