ММС

Објавено на: 05/15/20 8:57 PM

Никола Димитров со стил во Вила Водно

Министерот за надворешни работи, Никола Димитров, денеска несакајќи влегол во Вила Водно носејќи очила за сонце, но како што вели тој „некако го познале“.

Министерот е познат по својот специфичен, западен стил на облекување и e дефинитивно еден од најдобро облечените политичари во Македонија.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10163605631060451&set=a.10151270466640451&type=3


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1