ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 04/30/20 9:38 AM

Деан Мицкоски со нова песна издадена за Роџер Санчез

Македонскиот диџеј и продуцент Деан Мицкоски, кој живее и работи во Њујорк, деновиве издаде нова трака насловена како „Africanism“ за светски реномираниот ,,Stealth Recording” во сопственост на легендарниот Роџер Санчез.

Мицковски досега има издадено траки за добро познатите продуцентски куќи ,, Subliminal Records” во сопственост на Ерик Морило и ,, Amada Music” на Армин ван Бурен.

Погледнете го видеото со директна поддршка од Роџер Санчез  за нашиот продуцент.

 

 

 

https://www.facebook.com/rogersanchezfanpage/videos/777622019310633/


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7