ММС

Објавено на: 04/27/20 8:23 PM

Кајл Вокер стана татко, на телефон и соопштил на девојката дека чека дете од старлета

Пред неколку месеци, во Велика Британија пукна новиот фудбалски скандал. Англискиот  фудбалер Кајл Вокер, додека  бил во врска со девојката  скришно направил дете на ријалити старлета.

Кајл, кој има 29 години и веќе има три деца, стана татко по четврти пат. Старлетата  Лорен Гудман на својот Инстаграм профил објави слика од бебето  напишала дека е пресреќна што станала мајка

Фудбалероти дека едвај чека постојано да биде со бебето, притоа не соопштувајќи каов пол е.  на „ Манчестер сити“ на својата девојка Ени Килнер, веста и ја соопштил по телефон.

Фото: Инстаграм


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1