ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 04/24/20 6:06 AM

Време: Денес до 20 степени, не’ очекува и сончев викенд до +25 степени

Сончево со мала локална облачност и со слаб до умерен ветер од од северен правец. Максималната температура денеска до 20 степени.

Сончево време со мала до умерена облачност, според УХМР, не очекува и за викендот. Максималната температура ќе биде во пораст и в недела се очекува да достигне до 25 степени.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1