ММС

Објавено на: 04/12/20 7:29 PM

(ВИДЕО) Се степале два багера на градилиште

Кога си нервозен или скаран со некого има многу начини како да се реши состојбата и да се постигне мир. Но, овие двајца багеристи одлучиле проблемот да го решат со тепачка со багерите на градилиштето.

Едниот од нив победи, но на помош му стаса трет багер, кој се обидуваше да го исправи.

Погледнете  ја оваа несекојдневна глетка на тепачка на багери во северниот дел на Пекинг, по што интервенирала полицијата.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1