ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 04/5/20 9:21 PM

Пратеникот Антонио Милошоски стана татко по петти пат

Пратеникот Антонио Милошоски стана татко по петти пат. Тој денес го доби синот Филип, а радосната вест ја сподели на Твитер.

-Животот е уште повреден со бебешкиот плач на новородениот Филип Милошоски, ангелче од 2.290 грама. А храбрата мајка Симона  се чувствува добро.  Благовеста за најмалото братче  на Дариа, Михаела, Илин и Давид не огреа како сонце во овие тешки времиња, напиша тој, споделувајки слика од рачињата на бебето.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1