ММС

Објавено на: 03/22/20 11:09 AM

Оскаровката на мака, пандемијата и ја одложи свадбата

Оскаровката  Ема Стоун и незиниот свршеник  Дејв  во декември ја објавија среќната вест дека ќе се венчаат. Но, поради сегашната состојба со Коронавирусот тие планови им се промениле. Овој викенд во Лос Ангелес требаше да застанат пред олтар, но парот одлучи да го одложи венчавањето и се уште нема нов термин, пишува Page Six.

Венчавањето го закажаа по двегодишна врска а две години беа во врска. Пред неколку години актерката во интервју откри за своите панични стравови кои ги имала во детството. Покажала и цртеж со зелено чудовиште од кое се плашела и кажала дека само актерството ја спасило од проблемот.

“Бев многу чудно дете, имав многу напади на паника. Кога имав седум години тргнав на терапија. Актерството и импровизацијата многу ми помогнаа, изјавила таа и признала дека сега се е во ред, бидејќи со својот проблем постигнува рамнотежа со помош на стручњаци.

Фото: iz.ru


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.