ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 02/29/20 6:42 AM

Време: Ќе имаме сончев викенд, а од понеделник повремени врнежи од дожд

Сончево со мала до умерена облачност и со максимална температура до 14 степени е прогнозата на УХМР за денеска.

Слично време со малку повисока температура се очекува и утре. Од понеделник ќе преовладува променливо облачно и топло време со повремени врнежи од дожд и со умерен до засилен јужен ветер.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7