Слободен печат: Фасада се урна врз автомобилот на Тошо Малерот (ФОТО)
ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 02/27/20 9:51 AM

Слободен печат: Фасада се урна врз автомобилот на Тошо Малерот (ФОТО)

Од силниот ветер кој синоќа беснееше во Скопје се одрона фасада и падна врз автомобилот на популарниот Васко Тодоров – Тошо Малерот во скопската населба Козле дознава „Слободен печат“.

Автомобилот бил паркиран до зградата во која живее Тодоров, а во моментов се очекува полициска екипа да изврши увид.

преземено-Слободен печат

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7