ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 02/26/20 1:58 PM

Само биди дама: Моментално најпопуларното видео на интернет

Познатата американска актерка Синтија Никсон е нараторка во нова кампања чија цел е зголемување на почитта кон жените. Актерката која најмногу е позната по улогата во серијата „Sex and the City“ цитира зборови од блогерката Камила Рејнвил.

 

Извор: Кајгана


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1