ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 05/31/18 9:20 AM

22 години општина Карбинци

Општина Карбинци денес го одбележува својот ден, Спасовден.
Одбележувањето започнува во попладневните часови со Свечената седница на општината


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1