ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 05/31/18 9:19 AM

Отчет на штипскиот градоначалник-Трите капитални проекти ја чекаат потребната документација за старт

 
Гасификацијата, брана на реката Отиња како и изградбата на детска градинка се трите капитални проекти  на кои што во изминатите  месеци се работеше интензивно. Се подготвува документацијата  и се чекаат потребните одобрувања, кажа во својот отчет  за  шестмесечната работа  штипскиот градоначалник Благој Бочварски


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1