ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 05/31/18 9:19 AM

Дневен билтен на Општина Штип – 31.05.2018

Средба со амбасадорката на Јапонија, Кеико Ханеда, по повод обезбедување амбулантни возилаДенеска, 31.05


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1