ММС

Објавено на: 02/9/20 11:30 PM

(видео) Екипата на „Медена земја“ на црвениот тепих

Пристигнувањето на црвениот тепих во Долби театарот, каде е доделувањето на наградата Оскар, е настан што во мементот низ директни преноси го следат повеќе светски медиуми. Во видеото подолу, во 44-та минута е пристигнувањето и фотографирањето на екипата на „Медена земја“.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.