ММС

Објавено на: 02/9/20 11:17 PM

(фото)Атиџе и екипата на „Медена земја“ подготвени за црвениот тепих

Екипата на “Медена земја“ подготвена за Оскарите. На Instagram профилот на Радио МОФ е објавена фотографија на целата екипа, која на доделувањето на  Оскарите, навиваме да ги видиме на сцената со статуетката во раце.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.