(видео)Васко Маглешев во Стадион Парадокс на Канал 77
ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 02/8/20 3:41 PM

(видео)Васко Маглешев во Стадион Парадокс на Канал 77

– Не постои никаде регистер на судии поротници кои пријавиле влијание, притисок или закани, но за моето истражување еден судија кратко и јасно ми кажа дека во текот на судењето странките буквално му ги купиле поротниците, е ставот на Васко Маглешев, новинар на БИРН.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7