– ММС
Вести Видео Свет Спорт

Видео од хеликоптерската несреќа во која загина Коби Брајант

Во хеликоптерската несреќа, загина кошаркарската легенда Коби Брајант (41), уште четири други лица, меѓу кои и неговата 13-годишна ќерка Џина Марија Онор, која со татко и’ патувала во неговата кошарската академија „Мамба“.Откако се повлече од професионалното играње, Коби почна да го тренира училишниот тим на Џина, каде и таа играше.

Лограње

X

Регистрација