Јана Стојановска за Фокус тврди: Мајка ми е невина, братот на нејзиниот сопруг е осомничен за шверц на дрога
ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 12/21/19 2:00 PM

Јана Стојановска за Фокус тврди: Мајка ми е невина, братот на нејзиниот сопруг е осомничен за шверц на дрога

Актерката Јана Стојановска тврди дека нејзината мајка, актерката Силвија Стојановска, нема никаква врска со шверцот на дрога.

-Се потресов кога слушнав дека мајка ми е приведена, но само кратко, зошто брзо е установено дека таа нема никаква врска со дрога. Таа е доведена во ова поради братот на нејзиниот соруг, кој е осомничен за шверц. Мојата мајка без причина ја нападнаа и приведоа, таа е невина – вели Стојановска.

Таа додава дека истрагата ќе докаже дали нејзиниот сопруг има врска со овој случај.

фокус.мк


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7