ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 12/17/19 12:03 PM

Во прекин сообраќајот на патот Штип-Радовиш

Поради сообраќајна незгода, сообраќајот на патниот правец Штип – Радовиш е во прекин од 11:15 часот денеска, соопшти Автомотосојузот на Македонија.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7