ММС

Објавено на: 11/28/19 4:50 PM

Верижен судир на автопатот Градско – Неготино

На автопатот Неготино- Градско дошло до верижен судир на четири автомобили кои се движеле во ист правец.

Повеќе детали засега нема за оваа сообраќајна незгода. Сообраќајот се пренасочува по стариот регионален пат.

А.Д


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.