ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 11/19/19 10:15 AM

Несекојдневна сообраќајка кај Загреб: Трактор проби излог и влета во маркет

Тракторист синоќа со својот трактор пробил стаклен излог и со возилото завршил во маркет во Забок, во близина на Загреб. Во бизарната несреќа, според првичните информации, нема повредени, јавуваат хрватски медиуми.

Неофицијално се дознава дека причината за сообраќајката е невнимателно возење, а трактористот не бил под дејство на алкохол.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1