ММС

ВИДЕО: Гол и издрогиран направи хаос во кафуле

Видео со голо момче под дејство на дрога е новиот хит на интернет! Момчето влегло во празно кафуле во Сант Петерсбург, правејќи хаос. Момчето ја преплашило келнерката која успеала да побегне во помошната просторија додека не дојдат полицајците. На снимката момчето и’ зборува да земе оружје и да му пука во глава.

За среќа брзо стигнале полицајците кои уредно го прибрале голото момче.