ММС

Објавено на: 11/5/19 2:15 PM

Во кочанско Оризари во пожар изгорела викендичка

На 04.11.2019 во 03.30 часот во близина на населбата Оризари, кочанско на место викано „Веселинов рид“ настанал пожар при што била зафатена викендица сопственост на С.М.(67) од Оризари.

Пожарот бил изгаснат од екипа на Територијалната противпожарна единица Кочани. Увид на местото извршила екипа на Полициска станица Кочани.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1