23 годишното момче на Бритни ѝ купи нови гради

23 годишното момче на Бритни ѝ купи нови гради

Бритни Спирс веќе гордо се фали со нови гради, кои најверојатно се подарок од помладото нејзино момче Сем Асгар, тврди близок до пејачката пред RadarOnline.


“Сем е фитнес тренер и заедно со Бритни изградија совршено за неа тело во последните месеци. Таа сепак се чувствуваше незадоволно во врска со големината на градите “, коментира изворот.


Како вистинско добро момче и потенцијален иден сопруг, 23-годишниот млад играч не се двоуми да ѝ ја врати самодовербата на партнерката.


“Сем ја изненади со тоа што ѝ најде хирург, за да ѝ ги зголеми градите и дури и закажа преглед во клиника во Лос Анџелес. Таа се подложи на операција пред неколку недели. Бритни е пресреќна од резултатот и смета дека градите ѝ се феноменални “, откри друг од опкружувањето на ѕвездата.


35-годишната поп пејачка се надева дека наскоро ќе помине под венчилото со Сем и френетично прилагодува што ли не на себе. Според блиски на русокосата таа е во френетично пребарување на пластичен хирург кој ќе ѝ го затегне малку лицето, но така што ќе изгледа природно млада.