Бремената Џорџина во мини фустанче, со Роналдо Џуниор чекаат да се вратат дома (фото)

Бремената Џорџина во мини фустанче, со Роналдо Џуниор чекаат да се вратат дома (фото)

bremenata-georgina-vo-mini-fustance-so-ronaldo-juniot-cekaat-da-se-vratat-doma-povekje.jpgЏорџина Родригез потврди дека очекува дете со Кристијано Роналдо во јули, кое за неа е прво, додека за Роналдо е четврто...