Иако е бремена: Криси Тејган готви гола

Кристи Тејган го чека своето второ бебе и очигледно овој процес ѝ носи неверојатно задоволство. Моделот редовно објавува нови снимки на социјалните мрежи и ги покажува своите бујни форми. Овој пат таа дури и се соблече до половината.


Се испостави дека Кристи сака да готви гола. Моделот се раздели со нејзината облека за да се подготви оброк за нејзиниот партнер. Под рамката, бринетата додаде дека се чувствува одлично во подготовката на салатата.


Криси Тејган и Џон Леџенд чекаат второ дете. Ѕвездите се заедно повеќе од десет години и официјално се четири години семејство.


Нивната свадба се одржа во есента 2013 година, а на 14 април се роди нивната ќерка Луна.