Заев го напушта принципот на преговори под капата на ОН: Димитров и Коѕијас ја преземаат палката од преговарачите Наумовски и Василакис

Епилогот од вчерашната тајна средба на Димитров и Коѕијас во хотелот ,, Македониа Палас’’ во... more »

Повеќе на republika.mk